Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośna praca pompy paliwa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głośna praca pompy paliwa.

    Zamieszczone przez jaromir
    Pozdrowienia dla klubowicza (klubowiczki) czerwonej O1 GDxxx z wlepą i ramkami, która samotnie stała wczoraj tak około 18tej na parkingu Galerii Bałtyckiej. 8) Czy aby nie troszeczkę za zimno jej było na tym mrozie? :wink:
    Ty razem to byłem ja.
    Zimno jej było ale na górze było zdecydowanie luźniej

  • #2
    Głośna praca pompy paliwa.

    Słuchajcie.

    Nowe auto - Octavia Tour 1,6

    Ledwo co przekroczyłem drzwi salonu, już to słyszałem.
    Głośna praca pompy paliwa. Cały czas ją słyszę.

    W autoryzowanym nie stwierdzili usterki, kazali jeździć, tłumacząc, że to może przez mróz -> kino.
    Wymusiłem na nich wymianę pompy na nową. Twierdzą, że wymienili i nadal to samo. "O co kaman?"

    Spotkał się ktoś z podobnym problemem?
    Co robić?

    Komentarz


    • #3
      piotreg, daj jej trochę czasu :wink: U mnie w TDI było ją słychać na początku jak auto odebrałem. Już dość długo jej nie słyszę.
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        piotreg jeśli mówisz o tym dźwięku który mam namyśli, to zatankuj bak do pełna,i powinien dźwięk ten zniknąć No chyba że to inny dźwięk,to już nie wiem
        Fabryka Barw :]

        Czarna O1 rs-line tdi
        Srebrna O2 Scout

        DACAR.team

        Komentarz


        • #5
          piotreg, tak jak Arti_r1, napisał jeśli ten dźwięk ucichnie po zatankowaniu do pełna i dopiero go będzie słychać od połowy baku i z okolic tylnego siedzenia to będzie na 100% pompa paliwa. Jak Ci napisałem daj jej trochę czasu.
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • #6
            W ASO stwierdzili rzeczywiście zbyt głośną pracę pompy, więc coś jest na rzeczy.

            Już nawet wstępnie jestem umówiony na kolejne oględziny -> 23.02.

            Odpuścić? Czas zrobi swoje?

            Tankowanie pod korek niczego nie zmienia.

            Wiecie, kiedy ona cichnie...ale tak na 2-3 sek...kiedy zmieniam bieg z jedynki na dwójkę.
            A tak słychać ją cały czas...i wtedy kiedy full, i wtedy kiedy pusto...
            Dźwięk dochodzi spod tylnej kanapy.

            Komentarz


            • #7
              piotreg, upieraj się na wymianę. Nie powinno jej być słychać. Ale nie ma się czym martwić masz trochę gwarancji przed sobą.
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz


              • #8
                Oki. Będę walczył...

                Auto ma niecałe dwa miesiące, a ja już trzeci raz jadę na kanał...super :-)

                Komentarz


                • #9
                  Walcz o wymianę jeśli ona tak głośno chodzi.Nie powinno tak być.No a tej gwarancji to trochę masz przed sobą
                  Fabryka Barw :]

                  Czarna O1 rs-line tdi
                  Srebrna O2 Scout

                  DACAR.team

                  Komentarz


                  • #10
                    piotreg, ASO ma nawyk wymiany części dopiero wtedy jak auto stanie, takie maja zboczenie. :twisted:
                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja nie miałem szczęścia lub nieszczęścia bywać w ASO ale walki czeka cię sporo :diabelski_usmiech
                      Czarny Szkodnik

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez AdamB
                        piotreg, ASO ma nawyk wymiany części dopiero wtedy jak auto stanie, takie maja zboczenie. :twisted:
                        Spokojnie. Za pierwszym razem zbyli mnie z kwitkiem...a ja głupi się dałem...
                        Przejechałem może niecały km, jak tam wpadłem z powrotem, zaraz pompę w Poznaniu zamówili.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X